familia-transambiental

Equip humà de Transambiental

Comptem amb un equip humà de 35 persones integrat per personal directiu, administratiu, trànsit, comercial, conductors i mecànics, que fa possible el correcte desenvolupament de l'activitat.

Tots els nostres treballadors reben formació contínua i s'actualitzen en les últimes novetats de cada camp d'activitat; això permet optimitzar totes les tasques i oferir un servei de gran qualitat als nostres clients.

El nostre equip humà és de gran importància, per això, escoltem les seves peticions i necessitats, i vam crear un ambient de confiança i proximitat, facilitant el treball de cada un d'ells, tant en flexibilitat horària, com en dotació dels mitjans necessaris per millorar el desenvolupament de les seves funcions.

jose-consuegra

Jose Consuegra

Director General

jose.consuegra@transambiental.com
639377788
conchi-torregassa

Conchi Torregassa

Direcció d'Administració

conchi.torregassa@transambiental.com

xavier-consuegra

Xavier Consuegra

Director Gerent

xavier.consuegra@transambiental.com
619761414
imma-clotet

Imma Clotet

Comptabilitat

imma.clotet@transambiental.com

josefina-consuegra

Josefina Consuegra

Administració

fina.consuegra@transambiental.com

montse-pedrol

Montse Pedrol

Administració

montse.pedrol@transambiental.com

nuria-bragos

Núria Bragos

Administració

nuria.bragos@transambiental.com

josep-m-sanchez

Josep Maria Sànchez

Cap de Trànsit

josepmaria.sanchez@transambiental.com
662135839
jordi-feliu

Jordi Feliu

Getsor de trànsit

jordi.feliu@transambiental.com
607314707
albert-gimenez

Albert Gimenez

Getsor de trànsit

albert.gimenez@transambiental.com
671070801
joan-blanco

Joan Blanco

Getsor de trànsit

joan.blanco@transambiental.com
663703846
carlos-montull

Carlos Montull

Responsable de flota

carlos.montull@transambiental.com
671070801
abdellah-hajjiovi

Abdellah Hajjiovi

Mecànic

abdellah.hajjiovi@transambiental.com

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència de navegació i oferir continguts d'interès. Aceptar